SPA & Wellness

SPA & Wellness

W Pałacu Sulisław znajduje się SPA, które w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz zabiegów ajurwedyjskich. Ajurweda to tradycyjny system medyczny, który bazuje na trzech zasadach: zapobiega, oczyszcza i podnosi odporność.

Naszym Gościom oferujemy profesjonalne, ajurwedyjskie masaże wykonywane przez wykwalifikowanych masażystów ze Sri Lanki. Dobrodziejstwa płynące z zabiegów ajurwedyjskich zapewnią odprężenie, poprawę samopoczucia oraz przypływ sił witalnych.

Leczenie i zapobieganie

W naszym SPA oferujemy wyjątkowe zabiegi ajurwedyjskie, których głównym celem jest głęboki wypoczynek i regeneracja. Techniki w połączeniu z olejami wspomagają układ krwionośny i limfatyczny, stymulując skórę i mięśnie do odnawiania się komórek poprzez eliminację toksyn.

Co więcej, znając relaksacyjne i lecznicze właściwości terapii wodnych, zachęcamy naszych Gości do korzystania z basenu z przeciwprądem oraz z saun.

Lista zabiegów

Basen

Instalacja przeciwprądu, tj. bardzo mocnego strumienia wody, który tworzy pompa o dużej wydajności, daje możliwość pływania w miejscu – bez przerwy. To idealny trening dla każdego, niezależnie od wieku. To jednocześnie idealna przestrzeń do profesjonalnego treningu i efektywnego pływania.

Dzięki dodatkowemu systemowi napowietrzania, basen posiada również funkcję jacuzzi, która przyniesie ulgę nadwyrężonym mięśniom, zapewni odprężenie oraz odpoczynek po intensywnym treningu i zapewni odprężenie i zasłużony odpoczynek po intensywnym treningu.

Łaźnia rzymska

O wilgotności dochodzącej do 100% i temperaturze 40-50°C.

Łaźnia wspiera oczyszczanie ciała, poprawia krążenie, dotlenia organizm i rozluźnia mięśnie, wprowadzając w stan relaksu. Poprawia wygląd skóry, która dzięki lepszemu ukrwieniu i wydaleniu toksyn staje się bardziej elastyczna, ujędrniona i promienna.

Sauna sucha

O dość niskiej wilgotności powietrza i temperaturze dochodzącej do 85-100°C.

Seanse w saunie suchej świetnie oczyszczają skórę i poprawiają mikro krążenie. Sauna sucha polecana jest osobom mającym problemy z rozmaitymi dolegliwościami skórnymi lub cellulitem wodnym. Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą wpływa korzystnie na powietrze, które głęboko odpręża, usuwając stres, napięcie, zmęczenie i przygnębienie.