Wesela

Wesele jak z bajki

Kompleks Sulisław to idealne miejsce na wyjątkową okazję. Stylowe wnętrza XVII-wiecznych budynków, odrestaurowane i dopieszczone w każdym detalu, zabytkowy park z zachwycającym starodrzewem oraz klimatyczne, urządzone ze smakiem sale zapewnią moc estetycznych wrażeń.

Zobacz ofertę weselną

Wesele w klimacie

Na taneczną uroczystość weselną doskonale sprawdzą się przestrzenie Sali Kongresowej i Sali Kolumnowej. W przypadku wesel połączonych z zaślubinami umożliwiamy ich zorganizowanie w malowniczym, przypałacowym parku, w samym Pałacu albo w naszej kaplicy.

Z kolei mniejsze uroczystości weselne i przyjęcia okazjonalne, idealnie sprawdzają się w kameralnej Sali Balowej i restauracji Graf.

Zobacz pakiety weselne

Pokoje i apartamenty

Do dyspozycji gości oddajemy 14 ekskluzywnych pokoi w Pałacu Sulisław oraz 87 komfortowych pokoi w Hotelu Sulisław. Udostępniamy miejsca noclegowe dla przeszło 200 gości.

Pokoje zostały wyposażone w oryginalne, stylowe meble. Dzięki indywidualnemu wystrojowi wnętrz każdy pokój jest wyjątkowy, a wygodne meble i wysmakowane detale zapewniają komfortowy wypoczynek.

...

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt
z recepcją Pałacu Sulisław pod numerem tel. 77 415 66 59 lub mailem: [email protected]