Gastronomia

Kulinarna filozofia

Sztuka łączenia smaków

W kompleksie Sulisław znajdują się dwie restauracje o odmiennym klimacie i menu. Łączy je jedno – sztuka tworzenia smaków.

Wszystkie dania zostały skomponowane przez znakomitego Szefa Kuchni - Tomasza Smoczyka, a do ich przygotowania wykorzystujemy doskonałe składniki od lokalnych dostawców, a także aromatyczne zioła, które sami hodujemy.

Restauracja Graf

Tradycyjna polska kuchnia

Pałacowa restauracja Graf sięga do miejscowej tradycji kulinarnej, oferując dania kuchni polskiej w wykwintnym wydaniu. Oferujemy Państwu oryginalną kartę menu pełną zaskakujących smaków i pięknie podanych dań.

Szef Kuchni poleca przede wszystkim dania kuchni polskiej oraz potrawy i ciasta przygotowane według pałacowych, regionalnych receptur.

Odwiedź stronę restauracji

Kawiarnia

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez małej czarnej. Dlatego miłośników naprawdę dobrej, aromatycznej kawy i pięknych wnętrz, zapraszamy na kawę o każdej porze dnia.

Przy filiżance gorącej kawy mogą Państwo odpocząć od codzienności, zrelaksować się i rozkoszować oryginalnym wnętrzem restauracji.

Marina i Plaża

Słońce, plaża, pizza…

W sezonie letnim dodatkowo zapraszamy do restauracji Marina. To wyjątkowe miejsce na mapie resortu, gdzie malowniczy krajobraz wzbogacają stawy, kąpielisko oraz piaszczysta plaża.

Serwowana na Marinie oryginalna włoska pizza, prosto z pieca opalanego drewnem oraz dania grillowe z paleniska, są kuszącą alternatywą nie tylko w słoneczne dni.

Jazz Pub

Miejsce nie tylko wieczornych spotkań

Wszystkich, którzy preferują swobodną i przytulną atmosferę, zapraszamy do naszego pubu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, od drinka po klasyczną whisky.

Poza ofertą wykwintnych alkoholi serwujemy Gościom przekąski z opalanego drewnem paleniska. Jest to miejsce, w którym można napić się m. in. belgijskiego piwa, obejrzeć mecz lub po prostu posiedzieć w towarzystwie znajomych. To również idealna przestrzeń na kameralny koncert czy recital.

Koło gospodyń

Tradycyjnie w dobrym smaku

Pałac Sulisław patronuje mieszkankom Sulisławia zrzeszonym w Gminnej Radzie Kobiet.

Nasze drogie Panie reprezentują Pałac podczas regionalnych jarmarków, prezentując prace artystyczne i ekologiczne wyroby kulinarne.