SPA & Wellness

SPA & Wellness

W Pałacu Sulisław znajduje się pierwsze w Polsce SPA, które w swojej ofercie posiada pełną, unikatową gamę zabiegów ajurwedyjskich. Ajurweda to tradycyjny system medyczny, który bazuje na trzech zasadach: zapobiega, oczyszcza i uodparnia.

Naszym Gościom oferujemy profesjonalne, ajurwedyjskie masaże wykonywane przez wykwalifikowanych masażystów ze Sri Lanki. Dobrodziejstwa płynące z zabiegów ajurwedyjskich zapewnią odprężenie, poprawę samopoczucia oraz przypływ sił witalnych.

Leczenie i zapobieganie

W naszym SPA oferujemy wyjątkowe masaże ajurwedyjskie, których głównym celem jest głęboki wypoczynek i regeneracja. Techniki masażu w połączeniu z olejami wspomagają układ krwionośny i limfatyczny, stymulując skórę i mięśnie do odnawiania się komórek poprzez eliminację toksyn.

Dodatkowo, znając relaksacyjne i lecznicze właściwości terapii wodnych, naszym Gościom proponujemy korzystanie z basenu z przeciwprądem i saun.

Lista zabiegów do pobrania

Basen

Dzięki instalacji przeciwprądu (bardzo mocnego strumienia wody, który tworzy pompa o dużej wydajności) daje możliwość pływania w miejscu – bez przerwy. To idealny trening dla każdego, niezależnie od wieku. To jednocześnie idealna przestrzeń do profesjonalnego treningu i efektywnego pływania.

Dzięki dodatkowemu systemowi napowietrzania, nasz basen posiada również funkcję jacuzzi, która przyniesie ulgę nadwyrężonym mięśniom i zapewni odprężenie i zasłużony odpoczynek po intensywnym treningu.

Łaźnia rzymska

O wilgotności dochodzącej do 100% i temperaturze 40-50°C.

Łaźnia oczyszcza ciało, rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie i dotlenia organizm wprowadzając go w stan relaksu. Poprawia także wygląd skóry, która dzięki lepszemu ukrwieniu i usunięciu toksyn staje się bardziej elastyczna i ujędrniona.

Sauna sucha

O dość niskiej wilgotności powietrza, i temperaturze dochodzącej do 85-100°C.

Seanse w saunie suchej świetnie oczyszczają skórę i poprawiają mikrokrążenie. Polecana jest również dla osób mających problemy z cellulitem wodnym. Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą wpływa korzystnie na powietrze w saunie, co zapobiega zmęczeniu i zestresowaniu.