Biznes & Eventy

Centrum konferencyjno-szkoleniowe

Zaufali nam

Sale konferencyjne i szkoleniowe


Zapewniamy świetne warunki do organizacji konferencji, szkoleń, kameralnych spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, ekspozycji itp. Oferujemy 7 sal o pow. od 30 do 490 m2, znajdujących się w Pałacu Sulisław oraz w części hotelowej, stanowiącej kompleksowe zaplecze konferencyjne, zarówno pod kątem zakwaterowania Gości, jak i wyposażenia technicznego sal. Zróżnicowany metraż pomieszczeń pozwala na zaaranżowanie przestrzeni według indywidualnych potrzeb.

Integracja

Imprezy firmowe i team-building

Okolica, w której położony jest Pałac Sulisław, sprzyja pracy twórczej, organizacji szkoleń oraz imprez dla firm. Imprezy integracyjne stanowią doskonałą okazję do lepszego poznania swoich współpracowników. Pozwalają zrelaksować się oraz naładować akumulatory pozytywną energią. Naszym zdaniem, wspólne aktywności stanowią doskonałą nagrodę i motywację do dalszej efektywnej pracy. Dysponujemy bogatą ofertą imprez integracyjnych, zarówno wewnątrz obiektów jak i plenerowych. Możemy zorganizować m.in.: imprezy scenariuszowe, imprezy team-building, wieczory tematyczne, pikniki firmowe.

Poniżej propozycje atrakcji, zabaw, warsztatów i gier integracyjnych TUTAJ. Chętnie zorganizujemy również inne, sugerowane przez naszych Klientów formy rozrywki.

***
SALA KONGRESOWA

***
SALA KONGRESOWA

To elegancka, w pełni klimatyzowana sala z wydzieloną sceną, usytuowana w części hotelowo-konferencyjnej. Przeznaczona jest m.in. na organizację konferencji, bankietów, koncertów, recitali, pokazów mody oraz ekspozycji.


Metraż
440m2
teatralny
400 miejsc
szkolny
220 miejsc
podkowa
150 miejsc
bankietowy
170 miejsc
Wspólny stół
240 osób

***
Wyposażenie:

Projektor multimedialny
Mikrofon
Flipchart
System nagłośnieniowy
Klimatyzacja
Dostęp do Internetu
Dostęp do światła dziennego
Ekran

***
Pozostałe sale