Centrum konferencyjno-szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Zapewniamy świetne warunki do organizacji konferencji, szkoleń, kameralnych spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, ekspozycji itp. Oferujemy 7 sal o pow. od 30 do 490 m2, znajdujących się w Pałacu Sulisław oraz w części hotelowej, stanowiącej kompleksowe zaplecze konferencyjne, zarówno pod kątem zakwaterowania Gości, jak i wyposażenia technicznego sal. Zróżnicowany metraż pomieszczeń pozwala na zaaranżowanie przestrzeni według indywidualnych potrzeb.

Budynek im. J. Elsnera

Sala kongresowa

400
170
220
150
240

To elegancka, w pełni klimatyzowana sala z wydzieloną sceną, usytuowana w części hotelowo-konferencyjnej. Przeznaczona jest m.in. na organizację konferencji, bankietów, koncertów, recitali, pokazów mody oraz ekspozycji.

Rozmiar:440 m2
Mikrofon
Projektor
Ekran
Nagłośnienie
Wskaźnik
Flipchart
Oświetlenie
Klimatyzacja
Wi - Fi

Sale Instytutu I, II, III

51
40
12-20

Dwie bliźniacze sale 1 i 3, kompleksowo wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz specjalne oświetlenie ledowe. Sala Instytutu 2 to także doskonałe miejsce dla kameralnych spotkań biznesowych.

Rozmiar: 77.1/29.7/78.8 m2
Mikrofon
Projektor
Ekran
Nagłośnienie
Wskaźnik
Flipchart
Oświetlenie
Klimatyzacja
Wi - Fi
Budynek im. F. Chopina

Sala Kolumnowa

120
112
80
80

Znajduje się w części hotelowo-konferencyjnej. Charakteryzują ją oryginalne, odsłonięte podczas gruntownego remontu, sufitowe sklepienia krzyżowe, oparte na blokach granitowych. Odtwarzają one oryginalny klimat przypałacowych zabudowań folwarcznych. Sala przeznaczona jest przede wszystkim na przyjęcia, bankiety okolicznościowe, warsztaty np. kulinarne oraz imprezy integracyjne.

Rozmiar: 310 m2
Mikrofon
Projektor
Ekran
Nagłośnienie
Wskaźnik
Flipchart
Oświetlenie
Klimatyzacja
Wi - Fi
Pałac

Restauracja Graf

Restauracja

Restauracja znajduje się w centralnym miejscu Pałacu Sulisław i posiada wystrój wnętrz zachowany z 1824 roku. To wyjątkowe miejsce, w którym można zjeść dania kuchni polskiej, regionalnej, serwowane w wykwintnym wydaniu.

Sala Balowa

50
40
35
30
20

Sala położona jest w Pałacu Sulisław tuż obok restauracji Graf. Idealna do organizacji mniejszych konferencji oraz różnego rodzaju spotkań biznesowych i przyjęć okolicznościowych. Salę zdobią oryginalne szkice Antoniego Uniechowskiego oraz Marii Berezowskiej.

Rozmiar: 70.6 m2
Mikrofon
Projektor
Ekran
Nagłośnienie
Wskaźnik
Flipchart
Oświetlenie
Klimatyzacja
Wi - Fi

Sala Myśliwska

12

Tematycznie stylizowana sala, wyposażona w oryginalne meble pochodzące z pałacu angielskiej Królowej Wiktorii spod Londynu, których ostatnim właścicielem był Ronnie Wood, jeden z liderów grupy The Rolling Stones. Sala może okazać się optymalna do organizacji wymagających poufności i dyskrecji małych spotkań biznesowych.

Rozmiar: 38.3 m2
Mikrofon
Projektor
Ekran
Nagłośnienie
Wskaźnik
Flipchart
Oświetlenie
Klimatyzacja
Wi - Fi
Pałacowe foyer

Czekamy na Państwa

Profesjonalny zespół Pałacu Sulisław jest zawsze do dyspozycji!

Skontaktuj się z nami

Integracja

Imprezy firmowe i team-building

Okolica, w której położony jest Pałac Sulisław, sprzyja pracy twórczej, organizacji szkoleń oraz imprez dla firm. Imprezy integracyjne stanowią doskonałą okazję do lepszego poznania swoich współpracowników. Pozwalają zrelaksować się oraz naładować akumulatory pozytywną energią. Naszym zdaniem, wspólne aktywności stanowią doskonałą nagrodę i motywację do dalszej efektywnej pracy. Dysponujemy bogatą ofertą imprez integracyjnych, zarówno wewnątrz obiektów jak i plenerowych. Możemy zorganizować m.in.: imprezy scenariuszowe, imprezy team-building, wieczory tematyczne, pikniki firmowe.

Poniżej propozycje atrakcji, zabaw, warsztatów i gier integracyjnych TUTAJ. Chętnie zorganizujemy również inne, sugerowane przez naszych Klientów formy rozrywki.