Wesela

Wesele jak z bajki

Kompleks Sulisław to idealne miejsce na wyjątkową okazję. Urokliwie położony pośród zieleni i z dala od zgiełku miasta, gwarantuje ciszę i spokój. Stylowe wnętrza XVII-wiecznych budynków, odrestaurowane ze smakiem i dopieszczone w każdym detalu oraz czarujący, zabytkowy park z zachwycającym starodrzewem, niosą moc estetycznych wrażeń.

Zobacz ofertę weselną

Wesele jak z bajki

Na uroczystość weselną doskonale sprawdzą się klimatyczne przestrzenie Sali Kongresowej i Sali Kolumnowej. W przypadku wesel połączonych z zaślubinami umożliwiamy ich zorganizowanie w przypałacowym parku, w kaplicy bądź w Pałacu.

Udostępniamy, również miejsca noclegowe dla przeszło 200 gości w pokojach zaaranżowanych w klasycznym stylu, mieszczących się zarówno w Pałacu Sulisław, jak i w Hotelu Sulisław.

Zobacz pakiety weselne

Pokoje i apartamenty

Do dyspozycji gości oddajemy łącznie 205 miejsc noclegowych w Pałacu Sulisław oraz Hotelu Sulisław. Pokoje zostały wyposażone w oryginalne, stylowe meble z epoki. Dzięki indywidualnemu wystrojowi wnętrz każdy pokój jest wyjątkowy, a doskonałe wyposażenie, wygodne meble i wysmakowane detale zapewniają komfortowy wypoczynek.

 

Partnerzy

Pałac Sulisław - Wyjątkowe miejsce na wyjątkową okazję

...

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt
z recepcją Pałacu Sulisław pod numerem tel. 77 415 66 59 lub mailem: [email protected]