Warto wiedzieć

Warto Wiedzieć

Doba hotelowa

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej - prosimy o kontakt z Recepcją. Przedłużenie doby jest odpłatne i możliwe tylko w przypadku dostępności wolnych pokoi.

Dzieci

Zapewniamy bezpłatny pobyt dzieci do lat 3. Specjalnie dla rodzin, które przyjeżdżają z najmniejszymi członkami rodziny, przygotowaliśmy możliwość dostawienia łóżeczka z pościelą - 50 zł/pobyt. Ze względu na ograniczoną ilość dodatkowego wyposażenia prosimy o wcześniejszą kontakt w tej sprawie i rezerwację. W innym wypadku hotel nie gwarantuje wykonania usługi na miejscu.

Parking

Zapewniamy darmowy parking zewnętrzny.

Wyżywienie

Pałacowa restauracja Graf sięga do miejscowej tradycji kulinarnej, oferując dania kuchni polskiej w wykwintnym wydaniu i czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00 - 21:00 oraz od piątku do niedzieli w godzinach 13:00 - 21:00. Zapewniamy śniadania kontynentalne w formie bufetu.

W sezonie letnim zapraszamy do restauracji Marina, w której serwujemy oryginalną włoską pizzę, prosto z pieca opalanego drewnem i dania grillowe z paleniska.

W naszym Jazz Pubie każdy znajdzie coś dla siebie - od drinka, po klasyczną whisky. Można napić się m.in. belgijskiego piwa, obejrzeć mecz lub po prostu posiedzieć w kręgu znajomych.

Pobyt ze zwierzętami

Akceptujemy zwierzęta – 50 zł/noc.