HOTEL SULISŁAW

***

Hotel Sulisław

Komfort i wygoda blisko natury

Ulokowany jest w budynkach dawnego folwarku, których nazwy pochodzą od dwóch mistrzów: wielkiego grodkowiania Józefa Elsnera i jego wybitnego ucznia Fryderyka Chopina. Wszystkie obiekty wchodzące w skład zespołu pałacowo-parkowego zostały gruntownie wyremontowane i zaaranżowane ze smakiem.

Budynki folwarku mieszczą 87 przestronnych i komfortowych pokoi oraz sale konferencyjne o powierzchni od 30 do 490 m2, w tym Salę Kongresową, której wielofunkcyjność pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na indywidualne potrzeby, zarówno skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć, jak i kameralnych spotkań biznesowych czy inicjatyw artystycznych. Dodatkowo na terenie resortu znajduje się przeszło 100 miejsc postojowych.

Pokoje

Nowoczesne wnętrze w dobrym stylu

W budynkach wchodzących w skład Hotelu*** do dyspozycji Gości są komfortowe i jednocześnie klimatyczne pokoje jedno i dwuosobowe, jak również pokoje typu studio. Pokoje są dostosowane zarówno pod kątem krótkich, jak i dłuższych pobytów w resorcie. W każdym przypadku najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja naszych Gości.

Zobacz wszystkie pokoje