HOTEL SULISŁAW

***

Hotel Sulisław

Komfort i wygoda blisko natury

Ulokowany jest w dwóch budynkach dawnego folwarku, nazwanych na cześć wybitnych polskich kompozytorów – Elsner i Chopin. Wszystkie obiekty wchodzące w skład zespołu pałacowo-parkowego zostały gruntownie wyremontowane i zaaranżowane ze smakiem.

Budynki dawnego folwarku mieszczą 87 przestronnych i komfortowych pokoi oraz sale konferencyjne o powierzchni od 30 – 490 m2, w tym Salę Kongresową, której wielofunkcyjność pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na indywidualne potrzeby, zarówno skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć jak i kameralnych spotkań biznesowych czy inicjatyw artystycznych. Dodatkowo na terenie resortu znajduje się przeszło 100 miejsc postojowych.

Pokoje

Nowoczesne wnętrze w dobrym stylu

W budynkach wchodzących w skład Hotelu*** przygotowaliśmy dla  Państwa 87 komfortowych i jednocześnie niezwykle klimatycznych pokoi. Pokoje rozmieszczone są w dwóch odrestaurowanych budynkach, których nazwy pochodzą od dwóch mistrzów: wielkiego grodkowiania Józefa Elsnera i jego wybitnego ucznia Fryderyka Chopina. Nie ma dla nas znaczenia cel czy długość pobytu – w każdym przypadku najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja naszych Gości.