Gastronomia

Kulinarna filozofia

Sztuka łączenia smaków

W kompleksie Sulisław znajdują się dwie restauracje o odmiennym klimacie i menu. Łączy je jedno – sztuka tworzenia smaków.

Wszystkie dania zostały skomponowane przez znakomitych Szefów Kuchni, a do ich przygotowania wykorzystujemy doskonałe składniki od lokalnych dostawców, a także aromatyczne zioła, które sami hodujemy.

Restauracja Graf

Tradycyjna polska kuchnia

Pałacowa restauracja Graf sięga do miejscowej tradycji kulinarnej, oferując dania kuchni polskiej w wykwintnym wydaniu. Oferujemy Państwu oryginalną kartę menu pełną zaskakujących smaków i pięknie podanych dań.

Szef Kuchni poleca przede wszystkim dania kuchni polskiej oraz potrawy i ciasta przygotowane według pałacowych, regionalnych receptur.

Odwiedź stronę restauracji

Kawiarnia

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez małej czarnej. Dlatego przed dniem pełnym pałacowych atrakcji, zapraszamy na poranną aromatyczną kawę.

Przy filiżance gorącej kawy mogą Państwo odpocząć od codzienności, rozkoszować się niezapomnianymi chwilami i zrelaksować się przy płynącym spokojnie dniu.

Marina i Plaża

Słońce, plaża, pizza…

W sezonie letnim dodatkowo zapraszamy do restauracji Marina. To wyjątkowe miejsce na mapie resortu, gdzie malowniczy krajobraz wzbogacają stawy z krystalicznie czystą wodą oraz piaszczysta plażą.

Serwowana tam oryginalna włoska pizza, prosto z pieca opalanego drewnem, oraz dania grillowe z pałacowego paleniska, są idealną alternatywą w ciepłe, słoneczne dni.

Jazz Pub

Miejsce wieczornych spotkań

Wieczorami, wszystkich którzy preferują swobodną i przytulną atmosferę, zapraszamy do naszego pubu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, od drinka po klasyczną whisky.

Poza ofertą wykwintnych alkoholi przygotowaliśmy dla naszych Gości przekąski z paleniska opalanego drewnem. Jest to miejsce w którym można napić się m. in. belgijskiego piwa, obejrzeć mecz lub po prostu posiedzieć w towarzystwie znajomych. To również idealna przestrzeń na kameralne koncert czy recital.

Koło gospodyń

Tradycyjnie w dobrym smaku

Pałac Sulisław patronuje mieszkankom Sulisławia zrzeszonym w Gminnej Radzie Kobiet.

Nasze drogie Panie reprezentują Pałac podczas regionalnych jarmarków, prezentując prace artystyczne i ekologiczne wyroby kulinarne.