Gastronomia

Kulinarna filozofia

Sztuka łączenia smaków

W kompleksie Sulisław znajdują się restauracja Graf i Marina o odmiennym klimacie i menu. Łączy je jedno – sztuka tworzenia smaków.

Wszystkie dania zostały skomponowane przez znakomitego Szefa Kuchni - Tomasza Smoczyka, a do ich przygotowania wykorzystywane są produkty od lokalnych dostawców oraz uprawiane na terenie resortu aromatyczne zioła.

Zobacz menu

Restauracja Graf

Tradycyjna polska kuchnia

Pałacowa restauracja Graf sięga do miejscowej tradycji kulinarnej, oferując dania kuchni polskiej w wykwintnym wydaniu. Karta menu zawiera dania o zaskakujących smakach.

Szef Kuchni poleca przede wszystkim dania kuchni polskiej oraz potrawy i ciasta przygotowane według pałacowych, regionalnych receptur.

Odwiedź stronę restauracji

Marina i Plaża

Słońce, plaża, pizza…

W sezonie letnim dodatkowo zapraszamy do restauracji Marina. To wyjątkowe miejsce na mapie resortu, gdzie malowniczy krajobraz wzbogacają stawy, kąpielisko oraz piaszczysta plaża.

Serwowana na Marinie oryginalna włoska pizza, prosto z pieca opalanego drewnem oraz dania grillowe z paleniska są kuszącą alternatywą nie tylko w słoneczne, wakacyjne dni.

Zobacz menu Mariny

Jazz Pub

Miejsce nie tylko wieczornych spotkań

Wszystkich, którzy preferują swobodną i przytulną atmosferę, zapraszamy do naszego pubu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, od drinka po klasyczną whisky. Można napić się m.in. belgijskiego piwa, obejrzeć mecz lub po prostu posiedzieć w kręgu znajomych.

To również idealna przestrzeń na kameralny koncert, recital, imprezę integracyjną albo okazjonalną. Poza ofertą wykwintnych alkoholi serwujemy przekąski z opalanego drewnem paleniska oraz zimne przekąski, także w wersji wegetariańskiej.