Gastronomia

Kulinarna filozofia

Sztuka łączenia smaków

W kompleksie Sulisław znajdują się dwie restauracje o odmiennym klimacie i menu. Łączy je jedno – sztuka tworzenia smaków.

Wszystkie dania zostały skomponowane przez znakomitych Szefów Kuchni, a do ich przygotowania wykorzystujemy doskonałe składniki od lokalnych dostawców, a także aromatyczne zioła, które sami hodujemy.

Restauracja Graf

Tradycyjna polska kuchnia

Pałacowa restauracja Graf sięga do miejscowej tradycji kulinarnej, oferując dania kuchni polskiej w wykwintnym wydaniu. Oferujemy Państwu oryginalną kartę menu pełną zaskakujących smaków i pięknie podanych dań.

Szef Kuchni poleca przede wszystkim dania kuchni polskiej oraz potrawy i ciasta przygotowane według pałacowych, regionalnych receptur.

Odwiedź stronę restauracji

Restauracja Marina

Słońce, plaża, pizza…

W sezonie letnim dodatkowo zapraszamy do restauracji Marina. To wyjątkowe miejsce na mapie resortu, gdzie malowniczy krajobraz wzbogacają stawy z krystalicznie czystą wodą oraz piaszczysta plażą.

Serwowana tam oryginalna włoska pizza, prosto z pieca opalanego drewnem, oraz dania grillowe z pałacowego paleniska, są idealną alternatywą w ciepłe, słoneczne dni.

Jazz Pub

Miejsce wieczornych spotkań

Wieczorami, wszystkich którzy preferują swobodną i przytulną atmosferę, zapraszamy do naszego pubu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, od drinka po klasyczną whisky.

Poza ofertą wykwintnych alkoholi przygotowaliśmy dla naszych Gości przekąski z paleniska opalanego drewnem. Jest to miejsce w którym można napić się m. in. belgijskiego piwa, obejrzeć mecz lub po prostu posiedzieć w towarzystwie znajomych. To również idealna przestrzeń na kameralne koncert czy recital.

Koło gospodyń

Tradycyjnie w dobrym smaku

Pałac Sulisław patronuje mieszkankom Sulisławia zrzeszonym w Gminnej Radzie Kobiet.

Nasze drogie Panie reprezentują Pałac podczas regionalnych jarmarków, prezentując prace artystyczne i ekologiczne wyroby kulinarne.