Biznes & Eventy

Centrum konferencyjno-szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Zapewniamy świetne warunki do organizacji konferencji, szkoleń, kameralnych spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, ekspozycji itp. Oferujemy Państwu 7 sal o pow. od 30 do 490 m2, położonych w Pałacu Sulisław oraz w hotelu, stanowiącym kompleksowe zaplecze konferencyjne, zarówno pod kątem zakwaterowania uczestników, jak i wyposażenia technicznego sal. Zróżnicowany metraż pomieszczeń pozwala na zaaranżowanie przestrzeni według indywidualnych potrzeb Klienta.

Budynek im. J. Elsnera

Sala kongresowa

400
170
220
150
240

To elegancka, w pełni klimatyzowana sala z wydzieloną sceną usytuowana w części hotelowo-konferencyjnej. Przeznaczona jest m. in. na organizację konferencji, bankietów, koncertów, recitali,  pokazów mody oraz ekspozycji.

Rozmiar:440 m2
Mikrofon
Projektor
Ekran
Nagłośnienie
Wskaźnik
Flipchart
Oświetlenie
Klimatyzacja
Wi - Fi

Sale Instytutu I, II, III

51
40
12-20

Dwie bliźniacze sale 1 i 3, kompleksowo wyposażone w najnowszej generacji sprzęt audiowizualny oraz specjalne oświetlenie ledowe nowej generacji. Sala Instytutu 2 to doskonałe miejsce dla kameralnych, spotkań biznesowych.

Rozmiar: 77.1/29.7/78.8 m2
Mikrofon
Projektor
Ekran
Nagłośnienie
Wskaźnik
Flipchart
Oświetlenie
Klimatyzacja
Wi - Fi
Budynek im. F. Chopina

Sala Kolumnowa

120
112
80
80

Znajduje się w części hotelowo-konferencyjnej. Charakteryzują ją oryginalne, odsłonięte podczas gruntownego remontu, sufitowe sklepienia krzyżowe, oparte na blokach granitowych. Odtwarzają one niesamowity, oryginalny klimat przypałacowych zabudowań folwarcznych. Sala przeznaczona jest przede wszystkim na przyjęcia,  bankiety okolicznościowe oraz imprezy integracyjne.

Rozmiar: 310 m2
Mikrofon
Projektor
Ekran
Nagłośnienie
Wskaźnik
Flipchart
Oświetlenie
Klimatyzacja
Wi - Fi
Pałac

Restauracja Graf

Restauracja

Restauracja znajduje się w centralnym miejscu Pałacu Sulisław i posiada autentycznie zachowany wystrój wnętrz z 1824 roku. To wyjątkowe miejsce, w którym można zjeść dania kuchni międzynarodowej, polskiej, regionalnej, serwowane w wykwintnym wydaniu.

Sala Balowa

50
40
35
30
20

Sala położona w Pałacu Sulisław. Idealna do organizacji mniejszych konferencji oraz różnego rodzaju spotkań biznesowych. Salę zdobią oryginalne szkice Antoniego Uniechowskiego oraz Marii Berezowskiej.

Rozmiar: 70.6 m2
Mikrofon
Projektor
Ekran
Nagłośnienie
Wskaźnik
Flipchart
Oświetlenie
Klimatyzacja
Wi - Fi

Sala Myśliwska

12

Tematycznie stylizowana sala, wyposażona w oryginalne meble pochodzące z pałacu angielskiej Królowej Wiktorii spod Londynu, których ostatnim właścicielem był Ronnie Wood, jeden z liderów grupy The Rolling Stones.

Rozmiar: 38.3 m2
Mikrofon
Projektor
Ekran
Nagłośnienie
Wskaźnik
Flipchart
Oświetlenie
Klimatyzacja
Wi - Fi
Pałacowe foyer

Czekamy na Państwa

Profesjonalny zespół Pałacu Sulisław jest zawsze do dyspozycji!

Skontaktuj się z nami

Integracja

Imprezy firmowe i team-building

Okolica, w której położony jest Pałac Sulisław, sprzyja pracy twórczej, organizacji szkoleń oraz imprez dla firm. Imprezy integracyjne stanowią doskonałą okazję do lepszego poznania swoich współpracowników. Pozwalają zrelaksować się oraz naładować akumulatory pozytywną energią. Naszym zdaniem, wspólne aktywności stanowią doskonałą nagrodę i motywację do dalszej efektywnej pracy.

Dysponujemy bogatą ofertą imprez integracyjnych, zarówno wewnątrz obiektów jak i plenerowych. Możemy zorganizować m.in.: imprezy scenariuszowe, imprezy team-building, wieczory tematyczne, pikniki firmowe.

Poniżej przedstawiamy listę polecanych przez nas atrakcji, jednak jesteśmy w stanie zorganizować również inne, sugerowane przez naszych Klientów.

Atrakcje integracyjne

 

HALA SPORTOWA
Budowanie silnych relacji i nowych liderów
 

WARSZTATY KUCHNI INDYJSKIEJ
Dla osób ceniących dobrą kuchnię
 

DEGUSTACJA WIN
Sommelierskie warsztaty ze znawcą win

Zachęcamy do poznania naszych propozycji zabaw, warsztatów i gier integracyjnych TUTAJ.